Optické komponenty

Najpredávanejšie

HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
Dostupnosť na dotaz
Kód: JH232A
 
€9 492,07
Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: R9D16A
 
€38,68
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: JD119B_OEM
 
€11,90
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Dostupnosť na dotaz
Kód: JD118B_OEM
 
€11,75
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: JD094B_OEM
 
€33,96
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
 
€10,37
Ubiquiti UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
Ubiquiti UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
Dostupnosť na dotaz
Kód: 526071938
 
€1 107,42
Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optický modul
Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optický modul
Dostupnosť na dotaz
Kód: 526071934
 
€44,06
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: 5260719131
 
€20,90
40 položiek celkom
HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
€9 492,07

Part number (PN): JH232A

Kód: JH232A
Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€38,68

Part number (PN): R9D16A

Kód: R9D16A
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€11,90

Part number (PN): JD119B_OEM

Kód: JD119B_OEM
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
€11,75

Part number (PN): JD118B_OEM

Kód: JD118B_OEM
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€33,96

Part number (PN): JD094B_OEM

Kód: JD094B_OEM
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
€9,83

Part number (PN): 100-32MM-ED

Kód: 539049419
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€10,37

Part number (PN): 100-35C-0,5M

Kód: 539049415
Ubiquiti UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
€1 107,42

Part number (PN): UF-OLT-4-EU

Kód: 526071938
Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optický modul
€44,06

Part number (PN): UF-Instant

Kód: 526071934
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€20,90

Part number (PN): UACC-CM-RJ45-1G

Kód: 5260719131
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
€26,26

Part number (PN): UACC-OM-SM-1G-S-2

Kód: 5260719111
TP-Link SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km
TP-Link SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€46,55

Part number (PN): SM5110-LR

Kód: 5172230876
TP-Link SM5220-1M 1M Direct Attach SFP+ Cable
€32,66

Part number (PN): SM5220-1M

Kód: 5172230872
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
€141,29

Part number (PN): XS+31LC10D

Kód: 517000480
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€16,98

Part number (PN): S-85DLC05D

Kód: 517000462
Allied Telesis SPLX10A
Allied Telesis SPLX10A
Dostupnosť na dotaz
€145,22

Part number (PN): AT-SPLX10A

Kód: 50254581
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€4,97

Part number (PN): JW118A

Kód: JW118A
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€29,12

Part number (PN): J9151A_OEM

Kód: J9151A_OEM
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€273,97

Part number (PN): J4859D

Kód: J4859D
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€11,90

Part number (PN): J4859C_OEM

Kód: J4859C_OEM
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Expedícia do 24 hodín (5 ks)
€155,70

Part number (PN): J4858D

Kód: J4858D
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€13,38

Part number (PN): J4858C_OEM

Kód: J4858C_OEM
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
€12,36

Part number (PN): 100-32WDMB-LR20

Kód: 53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
€10,37

Part number (PN): 100-32WDMA-LR20

Kód: 53904909
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,23

Part number (PN): 100-32SM-LR20

Kód: 53904902
Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€112,09

Part number (PN): UF-WiFi6

Kód: 526071958
Ubiquiti UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
Ubiquiti UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
Expedícia do 24 hodín (2 ks)
€989,36

Part number (PN): UF-LOCO-20

Kód: 526071946
Ubiquiti UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
Ubiquiti UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
Expedícia do 24 hodín (1 ks)
€248,74

Part number (PN): UF-LOCO-5

Kód: 526071945
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€53,70

Part number (PN): UF-LOCO

Kód: 526071942
Ubiquiti UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON
€1 672,81

Part number (PN): UF-OLT

Kód: 526071931
Ubiquiti UF-NANO - U Fiber Nano
€77,50

Part number (PN): UF-Nano

Kód: 526071930
Ubiquiti UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
€94,67

Part number (PN): UF-GP-C+

Kód: 526071927
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
€15,80

Part number (PN): TL-SM321B-2

Kód: 517223125
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
€15,80

Part number (PN): SM321A-2

Kód: 517223124
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km
€24,73

Part number (PN): SM321A

Kód: 51722311
TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module
€19,78

Part number (PN): SM311LS

Kód: 51722310
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m Multi-Mode Module
€18,78

Part number (PN): TL-SM311LM

Kód: 51722309
€145,01

Part number (PN): SFP-10G-LR/PN03306

Kód: 51391PN03306
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
€397,67

Part number (PN): GLC-SX-MMD=

Kód: 5139010008
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT
€31,43

Part number (PN): DEM-311GT

Kód: 51202711
dpd
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke nad 500 € s DPH
Expedícia do 24 hodín
Expedícia do 24 hodín
na akúkoľvek adresu
TEAMVI
Možnosť pomoci na diaľku
Inštalácia zariadenia a softvéru