Sieťové káble (Optické patch káble)

Najpredávanejšie

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: 5027108623
 
€2,28
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: 5027108622
 
€1,78
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
Dostupnosť na dotaz
Kód: 5027108621
 
€1,52
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: 502710794618
 
€6,91
Optický patchkabel SIMPLEX, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 10m, OS2
Optický patchkabel SIMPLEX, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 10m, OS2
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Kód: 50271079410104
 
€6,02
Optický patchkabel duplexní, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 5m, OS2
Optický patchkabel duplexní, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 5m, OS2
Expedícia do 24 hodín (3 ks)
Kód: 502710794
 
€8,38
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,2m duplex
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,2m duplex
Expedícia do 24 hodín (2 ks)
Kód: 5027107753062
 
€7,58
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,1m duplex
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,1m duplex
Dostupnosť na dotaz
Kód: 5027107753061
 
€6,89
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m, OS2
 
€9,47
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 3m, OS2
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 3m, OS2
Expedícia do 24 hodín (1 ks)
Kód: 50271073
 
€6,85
65 položiek celkom
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€2,28

Part number (PN): 2120

Kód: 5027108623
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€1,78

Part number (PN): 2110

Kód: 5027108622
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
€1,52

Part number (PN): 2100

Kód: 5027108621
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
€6,91

Part number (PN):

Kód: 502710794618
Optický patchkabel SIMPLEX, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 10m, OS2
€6,02

Part number (PN): 10551

Kód: 50271079410104
Optický patchkabel duplexní, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 5m, OS2
€8,38

Part number (PN): 1053

Kód: 502710794
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,2m duplex
€7,58

Part number (PN): 14393

Kód: 5027107753062
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,1m duplex
€6,89

Part number (PN): 14392

Kód: 5027107753061
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m, OS2
€9,47

Part number (PN): 1033

Kód: 502710774
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 3m, OS2
€6,85

Part number (PN): 1022

Kód: 50271073
MPO/UPC female - MPO/UPC female type A, 50/125 OM4, 10m
€95,18

Part number (PN):

Kód: 502710699410
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€13,26

Part number (PN): 0953

Kód: 50271069755
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 3m OM4
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 3m OM4
Skladom (expedícia do 24 hod.) (>5 ks)
€9,90

Part number (PN): 0952

Kód: 50271069753
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 7m OM3
€13,24

Part number (PN):

Kód: 50271068141
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3
€13,66

Part number (PN): 13344

Kód: 50271068072
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2
€7,86

Part number (PN):

Kód: 502710351
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m, OM1
€10,31

Part number (PN):

Kód: 502710285
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m, OM1
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m, OM1
Skladom (expedícia do 24 hod.) (1 ks)
€9,72

Part number (PN):

Kód: 502710284
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2
€8,94

Part number (PN):

Kód: 50271028
Ubiquiti UniFi Smart Power Cable, USP-Cable
€34,26

Part number (PN): USP-Cable

Kód: 526071933
Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru
€5,45

Part number (PN): UOC-0.5

Kód: 526071929
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
€1,58

Part number (PN): 2020

Kód: 5027108613
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m OS2
€1,50

Part number (PN):

Kód: 50271086122
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€1,50

Part number (PN): 2010

Kód: 5027108612
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
€1,97

Part number (PN): 2000

Kód: 5027108611
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH
€14,09

Part number (PN): 4245

Kód: 5027107960847
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
€11,53

Part number (PN): 424

Kód: 5027107960846
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
€8,96

Part number (PN): 423

Kód: 5027107960845
Optický patchkabel duplexní, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 3m, OS2
€7,68

Part number (PN): 1052

Kód: 502710793
Optický patchkabel SIMPLEX, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 2m, OS2
€4

Part number (PN):

Kód: 5027107922
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
€6,29

Part number (PN): 1050

Kód: 502710791
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
€5,68

Part number (PN):

Kód: 502710790
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m, OS2
€6,78

Part number (PN): 1040

Kód: 502710781
Optický patch LC/APC-LC/UPC 9/125um SM, 2m duplex
€7,13

Part number (PN): 14906

Kód: 5027107753072
Optický patch LC/APC-LC/UPC 9/125um SM, 1m duplex
€6,48

Part number (PN): 14904

Kód: 5027107753071
Optický patch LC/APC-LC/APC 9/125um SM,3m duplex
€8,27

Part number (PN): 14394

Kód: 5027107753063
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
€8,74

Part number (PN): 1032

Kód: 502710773
Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
€5,16

Part number (PN): 10311

Kód: 5027107722
Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 1m, OS2
€3,71

Part number (PN): 10301

Kód: 5027107712
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,5m, OS2
€6,40

Part number (PN): 1029

Kód: 502710770
Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m, OS2
€4,38

Part number (PN): 1010

Kód: 502710761
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 5m, OS2
€7,01

Part number (PN): 1443

Kód: 5027107498605
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 5m, OS2
€7,02

Part number (PN): 1023

Kód: 50271074
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 2m MM OM4
€8,56

Part number (PN): 0951

Kód: 50271069752
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 10m MM OM4
€27,24

Part number (PN):

Kód: 502710696015
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4
Skladom (expedícia do 24 hod.) (4 ks)
€16,68

Part number (PN):

Kód: 5027106958143
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4
Skladom (expedícia do 24 hod.) (>5 ks)
€8,24

Part number (PN):

Kód: 5027106851
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4
Skladom (expedícia do 24 hod.) (>5 ks)
€7,25

Part number (PN): 09289

Kód: 502710685025
Hore
Ďalšie produkty
dpd
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke nad 500 € s DPH
Expedícia do 24 hodín
Expedícia do 24 hodín
na akúkoľvek adresu
TEAMVI
Možnosť pomoci na diaľku
Inštalácia zariadenia a softvéru