IES210GPP Omada Industr Easy man.switch
Kód: 5172229450
Expedícia do 24 hodín (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Part number (PN): IES210GPP
Detailné informácie
dpd
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expedícia do 24 hodín
Expedícia do 24 hodín
na akúkoľvek adresu
TEAMVI
Možnosť pomoci na diaľku
Inštalácia zariadenia a softvéru
Podrobný popis
TP-Link IES210GPP Omada switch průmyslový 10portový gigabitový Easy Managed PoE switch se 6 porty PoE+ a 2 porty PoE++ Hlavní přednosti: * 8× gigabitových RJ45 portů (2× PoE++, 6× PoE+) * 2× gigabitové kombinované RJ45/SFP sloty * vysoký PoE budget 240W s podporou až 60 W na každý PoE++ port pro napájení energeticky náročných zařízení (jako PTZ kamery, přístupové body nebo IP telefony) * profesionální průmyslový design - provozní teplota -40 °C až 75 °C, přepěťová ochrana 6kV a redundantní napájení 1+1 (dva nezávislé napájecí vstupy) pro nepřetržitý provoz * centralizovaná správa cloudu prostřednictvím webu nebo aplikace Omada Cloud Essentials * bohatá výbava - PoE až do vzdálenosti 250 m, podpora pokročilých funkcí včetně VLAN, QoS a STP/RSTP * odolný hliníkový kryt s krytím IP40 a s možností montáže na stěnu nebo DIN lištu pro snadnou instalaci v průmyslovém prostředí Hardwarové parametry Rozhraní: * 2× porty 10/100/1000 Mbps PoE++ RJ45 * 6× porty 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 * 2× kombinované sloty Gigabit SFP/RJ45 * Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX PoE porty (RJ45): * Standard: kompatibilní s 802.3af/at/bt * Porty PoE++ (802.3af/at/bt PoE): 2 porty, až 60 W na port * Porty PoE+ (802.3af/at PoE): 6 portů, až 30 W na port * Rozpočet PoE: - 60 W (vstup: 12 V / 7,2 A - 21 V / 3,7 A)) - 120 W (vstup: 21 V / 6,7 A - 46 V / 3,1 A) - 240 W (vstup: 46 V / 5,7 A - 57 V / 4,4 A) * rychlé PoE * trvalé PoE Napájení: 12–57 V 1+1 redundantní stejnosměrný napájecí vstup Max. spotřeba energie: 85,74 W (60W PD), 139,75 W (120W PD), 258,33W (240W PD) Ochrana proti přepětí: ±6 kV v běžném režimu pro ethernetové porty, ±4 kV v běžném režimu pro vstupní porty stejnosměrného napájení Počet ventilátorů: bez ventilátoru Bezpečnostní zámek: ano Form Factor-instalace: flexibilní montáž na stěnu, na DIN lištu IP krytí: IP40 (ochrana proti prachu a mechanickému poškození) Výkon: Kapacita switche: 20 Gb/s Velikost vyrovnávací paměti paketů: 4 Mbit Rychlost přeposílání paketů: 14,88 Mpps Velikost tabulky MAC adres: 8k Jumbo rámec: 15 KB Funkce přepínání na vrstvě L2: ano VLAN: založená na portech (max. 32 skupin) Funkce správy: * Omada aplikace: ano (vyžaduje použití hardwarového ovladače Omada, cloudového ovladače Omada nebo softwarového ovladače Omada) * centralizovaná správa: cloudový, hardwarový a softwarový ovladač Omada Rozměry: 155 x 120 x 60 mm Hmotnost: 1180 g Obsah balení: * switch IES210GPP * montážní konzole na DIN lištu * desky pro montáž na stěnu (šroubky) * instalační příručka Záruka: 60 měs. Odkaz na web výrobce: https://www.omadanetworks.com/cz/business-networking/omada-switch-industrial/ies210gpp/#specifications